Ks. Cezary Komosiński, urodzony 24.11.1967 r. Wyświęcony na kapłana 06.06.1992 roku w Pelplinie. Pierwsze trzynaście lat kapłaństwa posługuje w Parafiach Trójmiasta w Polsce. W 2005 roku wyjeżdża na misje do Zachodniego Kazachstanu i przez dziewięć lat pracuje w Administraturze w Atyrau, w której przez osiem lat pełni obowiązki wikariusza generalnego Administratury oraz proboszcza w Atyrau i Kulsarach. 27.06.2010 roku otrzymuje godność kanonika honorowego Kapituły w Wejherowie. We wrześniu 2014 roku przyjeżdża do pracy w Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii. Pierwsze sześć miesięcy przebywa na praktyce w angielskiej Parafii Our Lady of Willesden w Londynie. Następnie zostaje skierowany do pomocy w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Katberta w Bedford, gdzie opiekuje się ośrodkiem dojazdowym w Letchworth. 01 listopada 2015 roku zostaje utworzona nowa Parafia w ramach Polskiej Misji Katolickiej, której zostaje proboszczem. Parafia św. Brata Alberta, której obecnie służy obejmuje Polaków mieszkających w Letchworth, Stevenage, Hatfield, St Albans, Hemel Hempstead i okolicznych miejscowościach.