OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA ADWENTU – ROK A – 18.12. 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA ADWENTU - ROK A – 18.12. 2022

1.         W najbliższych tygodniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 21.12 - św. Kanizjusza, prezbitera, 25.12 - Narodzenie Pańskie, Uroczystość, 26.12 - Św. Szczepana, pierwszego męczennika, święto, 27.12 - św. Jana Apostoła i Ewangelisty, święto, 28.12 - Świętych Młodzianków, męczenników, święto, 29.12 - św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika, 30.12 - Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, święto.

2.         W każdy piątek w Stevenage wystawienie Najświętszego Sakramentu, możliwość osobistej modlitwy i adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz okazja do spowiedzi od godz. 17.45. Msza św. - 18.30. Zapraszamy. W soboty  okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu w Stevenage od 16.30 a o godz. 17.00 niedzielna Msza św.

3.         Spotkanie dla dzieci, które przystąpią do I Komunii św. w 2023 roku odbywają się  w niedziele w Hatfield o godz. 19.00 oraz w środy w Stevenage o godz. 19.00.

4.         Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkania, które odbywają się we wtorki, w Letchworth, o godz. 19.00.

5.         Msze św. roratnie, ku czci Najświętszej Maryi Panny w Adwencie sprawowane będą w środy i piątki w Stevenage o godz. 18.30.

6.         Chciałbym zaprosić Was Kochani do stworzenia grupy Biblijno - modlitewnej. Rozważanie Słowa Bożego, dzielenie się Nim we wspólnocie, modlitwa wspólnotowa - to główny zarys funkcjonowania tej grupy. Zapraszam do wspólnego pochylenia się nad tym, co Bóg mówi do mnie tutaj i teraz. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek, 06 stycznia 2023 r., po Mszy św. w Stevenage, czyli około godz. 19.15. Jeszcze raz  - serdecznie zapraszam.

7.         Wizyta duszpasterska jest jednym z elementów pełnienia misji apostolskiej. Przyjmując kapłana podczas wizyty duszpasterskiej, publicznie wyznajemy naszą wiarę i przynależność do Kościoła Katolickiego. Jest to wyraz więzi każdej rodziny będącej Kościołem domowym z Parafią. Wizyta kapłana to ważne przeżycie dla Rodziny. Jest to okazja do spotkania, rozmowy, wzajemnego poznania się i wspólnej modlitwy. Na stoliku zostały wyłożone  formularze „kolędowe”. Wszystkich, którzy pragną przyjąć kapłana proszę o ich wypełnienie i złożenie w zakrystii. Można również ów formularz znaleźć na stronie internetowej naszej Parafii.

8.         Dnia 25.12 została powołana i zatwierdzona przez Ks. Rektora Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii nowa Rada Administracyjna na okres trzech lat. Oto skład Rady: Wojciech Czubala - Prezes, Sylwia Zielińska - Sekretarz, Marta Pluta - Skarbnik, Andrzej Klimczak - Referent Gift Aid oraz Członkowie: Marzena Klimczak, Tomasz Dzierzgowski, Robert Kuliga, Tomasz Kwiatkowski, Marcin Prygoń. Dotychczasowej Radzie serdecznie dziękujemy za posługę, poświęcony czas i wszelkie uczynione dobro a nowej Radzie życzymy wszelkich łask od Pana Boga do jak najlepszego zrealizowania nowych wyzwań. Dziękuję, że jesteście.

9.         Plan Mszy św. na okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku znajduje się na ostatniej stronie biuletynu.

10.       0d 03 stycznia 2023 r. do końca miesiąca nie będzie Mszy św. wtorkowych w Letchworth.