OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – ROK C – 17.04.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - ROK C – 17.04.2022

1.   Jezus pokonał śmierć, grzech i szatana. On zmartwychwstał, a my w Nim jeśli tylko uwierzymy. Jeszcze raz życzę Wam Kochani, Waszym Rodzinom i Bliskim - błogosławionych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Żyjmy zawsze w promieniach poranka Wielkanocnego! Warto, bo to jest źródło pewności, że ostatnie słowo nie należy do śmierci, ale do życia.

2.   24. 04 - II Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. w każdym ośrodku - Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do tej modlitwy w ciągu całego tygodnia Bożego Miłosierdzia. W tygodniu poprzedzającym - Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

3.   Przedstawiciele Polskiej Szkoły Sobotniej w Hitchin wyrażają swoją wdzięczność za zakup palemek wykonanych przez dzieci tejże Szkoły. Zebrana kwota to £ 396 . Serdeczne Bóg zapłać. Cały dochód przeznaczony jest na potrzeby Szkoły im. M. Skłodowskiej w Hitchin.

4.   W każdy piątek przed Mszą św. w Stevenage - wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość osobistej, w ciszy przeżywanej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie - od godziny 17.45. W tym czasie okazja do spowiedzi św., Msza św. o godz. 18.30. Natomiast w sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30 w Stevenage a o 17.00 Msza św. niedzielna. Zapraszamy serdecznie.

5.   Zaraz po Świętach zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na katechezy: środa, 20.04, godz. 19.00 w Stevenage i niedziela, 24.04, godz. 19.00 w Hatfield.

6.   Na jałmużnę Wielkopostną zebraliśmy jako cała parafia £ 1685.00. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę. Jest to nasza pomoc materialna dla najbardziej potrzebujących.