OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK B – 27.06.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B – 27.06.2021

1.   W najbliższych tygodniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 28.06 - św. Ireneusza, biskupa i męczennika, wspomnienie, 29.06 - św. Apostołów Piotra i Pawła, uroczystość, 30.06 - św. Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego, 01.07 - św. Ottona, biskupa, 03.07 - św. Tomasza Apostoła, święto, 05.07 - św. Antoniego Marii Zaccarii oraz św. MariiGoretti, dziewicy i męczennicy, 06.07 - bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie, 08.07 - św. Jana z Dukli, prezbitera, wspomnienie, 09.06 - św. męczenników Augustyna Zhao Rong, prezbitera i Towarzyszy

2.   I Komunia św. odbędzie w trzech turach: 03 lipca 2021 (sobota) w Stevenage o godz. 14.30, 26 czerwca 2021 (sobota) w Hatfield o godz. 12.30 oraz 17 lipca (sobota) w Hatfield o godz. 12.30. Pamiętajmy o modlitwie za dzieci, które pierwszy raz przyjmą Pana Jezusa do swego serca oraz za ich rodziców i rodziny.

3.   Dla ułatwienia komunikacji z Parafianami wprowadzam od dzisiaj nowy adres mailowy do kontaktów z Parafią i księdzem. Nowy adres mailowy to: swalbertlet@gmail.com

4.   Po Mszy św. w zakrystii można odebrać nowe pudełka z niebieskimi kopertami Gift Aid.

5.   2. 07 - Pierwszy Piątek Miesiąca. W każdy piątek w Stevenage od godziny 17.45 do Mszy św. (18.30) wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji w ciszy Pana Jezusa oraz okazja do spowiedzi św.

6.   W niedzielę, 27 czerwca, dodatkowa kolekta na tzw. Świętopietrze przeznaczona na charytatywną działalność Ojca Świętego. Wiemy jak bardzo blisko sercu Ojca Świętego Franciszka leży sprawa niesienia pomocy ludziom cierpiącym na skutek wojen, przemocy, klęsk żywiołowych i prześladowań religijnych.

7.   Ze względu na to, że parafia angielska zajmuje kościół, nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Mszy św. w Stevenage, w piątek 09 lipca.

8.   W miesiącu sierpniu nie będzie Mszy świętych niedzielnych o godzinie 16.00 (dotyczy to ośrodków w Hemel Hempstead oraz St Albans). O innych zmianach wakacyjnych poinformuję niebawem.