OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 21.07.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C – 21.07.2019

1.   W najbliższym czasie w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 22.07 - św. Marii Magdaleny, święto, 23.07 - św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, święto, 24.07 - św. Kingi, dziewicy, wspomnienie, 25.07 - św. Jakuba, Apostoła, święto oraz wspomnienie św. Krzysztofa, 26.07 - św. Joachima i Anny, rodziców NMP, wspomnienie, 29.07 -  św. Marty, wspomnienie, 30.07 - św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła, 31.07 - św. Ignacego z Loyoli, prezbitera, wspomnienie, 01.08 - św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie

2.   Zmiana planu Mszy św. na terenie naszej parafii w miesiącu sierpniu 2019 roku: We wszystkie niedziele sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 (dotyczy Hemel Hempstead i St Albans), w soboty: 10, 17, 24 sierpnia nie będzie Mszy św. w Stevenage o godz. 17.00, od 06 do 30 sierpnia nie będzie Mszy św. w dni powszednie (dotyczy Letchworth oraz Stevenage). 

3.   W dniach 18 - 25 lutego 2019 roku planujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wszystkie informacje dotyczące pielgrzymki wraz z formularzem zgłoszeniowym można  znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.

4.   Wszystkie sprawy dotyczące zaświadczeń lub protokołów przedmałżeńskich bardzo proszę załatwić w miesiącu lipcu.

5.   25.07 - wspomnienie św. Krzysztofa, Patrona kierowców. W związku z tym w niedzielę, 28.07, po Mszach św., poświęcimy nasze pojazdy i poprosimy o Boże błogosławieństwo oraz opiekę św. Krzysztofa dla kierowców i wszystkich podróżujących.

6.   W związku z powrotem do Polski, Krzysztof Knot, który pełnił funkcję oficera Gift Aid, od 21.07 kończy swoją posługę w naszej parafii. Z całego serca pragnę podziękować Krzysztofowi za cały włożony trud, czas i zaangażowanie w prowadzeniu tego dzieła oraz jako członka Rady Parafialnej. Bardzo dużo wniosłeś, unowocześniłeś i pomogłeś. Bóg zapłać. Niech Dobry Bóg prowadzi Ciebie i całą Waszą rodzinę... Nowymi odpowiedzialnymi za Gift Aid w naszej parafii zostali Andrzej Klimczak wraz z małżonką Marzeną. Dziękuję Wam za podjęcie się prowadzenia tej sprawy i szczęść Boże.

7.   Opuszcza nas również Pan Tadeusz Sieńko, organista posługujący w Stevenage, ale również w Letchworth. Z serca dziękuję za śpiew, muzykę, trud dojazdów z Bedford i włożone serce w ubogacenie Liturgii Mszy świętych. Bóg zapłać i niech Dobry Bóg prowadzi każdego dnia.

Comments are closed.