OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – ROK C – 21.04.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - ROK C – 21.04.2019

1.   Jezus pokonał śmierć, grzech i szatana. On zmartwychwstał, a my w Nim jeśli tylko uwierzymy. Jeszcze raz życzę Wam Kochani, Waszym Rodzinom i Bliskim - błogosławionych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Żyjmy zawsze w promieniach poranka Wielkanocnego! Warto, bo to jest źródło pewności, że ostatnie słowo nie należy do śmierci, ale do życia.

2.   28. 04 - II Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. w każdym ośrodku - Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do tej modlitwy w ciągu całego tygodnia Bożego Miłosierdzia. W tygodniu poprzedzającym - Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

3.   Przedstawiciele Polskiej Szkoły Sobotniej w Hitchin wyrażają swoją wdzięczność za zakup palemek wykonanych przez dzieci tejże Szkoły. Zebrana kwota przekroczyła £ 400. Serdeczne Bóg zapłać. Cały dochód przeznaczony jest na potrzeby Szkoły im. M. Skłodowskiej w Hitchin. 

4.   Pierwsza Komunia Św. odbędzie się w tym roku w dwóch grupach: 04.05 (sobota) o godz. 13.30 w Hatfield oraz 05.05 (niedziela) o godz. 13.00 w Letchworth. W związku z tym spotkanie dla dzieci z grupy w Letchworth - środy - 24.04 oraz 01.05 godz 19.00 - Stevenage a spowiedź św. dla dzieci i rodziców - 03.04 - piątek, godz. 19.15 - Stevenage. Grupa z Hatfield - spotkanie dla dzieci - 28.05 - niedziela, godz. 19.00 a spowiedź dla dzieci i rodziców - 02.05 - czwartek, godz. 18.30 - Hatfield.

Comments are closed.