OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – ROK C – 12.05.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - ROK C – 12.05.2019

1.   W najbliższych tygodniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 13.05 - Najświętszej Maryi Pann z Fatimy, 14.05 - św. Macieja Apostoła, święto, 16.05 - św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski, święto, 18.05 - św. Jana I, papieża i męczennika, 20.05 - św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera, 21.05 - św. męczenników Krzysztofa Magallaesa, prezbitera i Towarzyszy, św. Rity z Cascii, zakonnicy, 24.05 - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, wspomnienie, 25.05 - św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła oraz św. Grzegorza VII, papieża i św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy.

2.   Z całego serca pragnę podziękować dzieciom, które w tym roku (04.05 - Hatfield i 05.05 - Letchworth - razem 42 dzieci) przystąpiły do I Komunii Świętej. Niech Dobry Pan Jezus, który zamieszkał w Waszych sercach Was prowadzi, umacnia, uświęca i na zawsze pozostanie Waszym Przyjacielem. Dziękuję rodzicom za pomoc, wytrwałość, współpracę, wszystkim gościom oraz obecnym na tych uroczystościach. Niech Pan Wam błogosławi.

3.   Rocznica I Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 09.06 podczas Mszy św. w Letchworth, o godz. 13.00 oraz w Hatfield o godz. 18.00. W niedzielę, 02 czerwca - krótkie spotkanie organizacyjne po Mszach św. dla dzieci i rodziców. Serdecznie zapraszam.

4.   W niedzielę, 19 maja, dodatkowa kolekta na Fundację Jana Pawła II. Więcej informacji   można  znaleźć pod tym adresem - www.fjp2.com

5.   09 czerwca w Laxton Hall odbędzie się Święto Rodziny, 22 czerwca, również w Laxton Hall - Wesoły Dzień Dziecka, 23 czerwca natomiast - Uroczystość Bożego Ciała. Więcej informacji na temat tych wydarzeń w następnym biuletynie.

6.   Instytut Polski Akcji Katolickiej w Wielkiej Brytanii zaprasza na Zjazd Katolicki - Przyszłość Europy idzie przez rodzinę - Przesłanie Jana Pawła II. Szczegóły na www.ipakwb.eu/zjazd Wykład wygłosi ks. prof. dr hab. Jarosław Merecki SDS. Zgłoszenia do 20 maja na email: shrineofmercy@gmail.com

7.   Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego będziemy przeżywać w niedzielę, 02 czerwca a Zesłania Ducha Świętego w niedzielę, 09 czerwca.

Comments are closed.