OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – ROK C – 10.03.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK C – 10.03.2019

1.   W najbliższych tygodniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 13.03 - , Rocznica wyboru papieża Franciszka (2013),  19.03 - św. Józefa Oblubieńca NMP, Uroczystość, 20.03 - św. Józefa Bilczewskiego, biskupa, 23.03 - św. Turybiusza z Mogroveja, biskupa, wspomnienie.

2.   Drogi Krzyżowe w Wielkim Poście: Letchworth - wtorki, o godz. 18.30 a po nabożeństwie Msza św. oraz Stevenage - piątki, o godz. 18.30 a po nabożeństwie Msza św. Gorzkie Żale zaś śpiewamy w Hatfield w niedzielę o godz. 17.30 oraz w St Albans w nidzielę o godz. 15.40. Zapraszamy.

3.   UWAGA: W okresie Wielkiego Postu Msze św. w Hemel Hempstead będą sprawowane jak zwykle w 1 i 3 niedzielę miesiąca, ale o godz. 15.45.

4.   W każdy piątek przed Mszą św. w Stevenage - wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość osobistej, w ciszy przeżywanej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie - od godziny 17.45. Zapraszamy.

5.   W  II Niedzielę Wielkiego Postu, 17 marca 2019 - dodatkowa kolekta. Łączymy się z Kościołem w Polsce, by nie tylko wesprzeć Dzieło Ewangelizacji, ale w szczególny sposób przyjść z pomocą wszystkim naszym Rodakom - kapłanom, siostrom i braciom zakonnym oraz świeckim, pracującym w krajach misyjnych.

6.   7 marca odbył się pogrzeb śp. Barbary Dec, lat 79, zamieszkałej w Hitchin. Za obecność i wspólną modlitwę serdeczne Bóg zapłać. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Comments are closed.