OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 27.01.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK C – 27.01.2019

1.   W najbliższych tygodniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 28.01 - św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła, wspomnienie,  29.01 - św. Anieli Merici, dziewicy oraz bł. Bolesławy Marii Lament, dziewicy, 31.01 - św. Jana Bosko, prezbitera, wspomnienie, 02.02 OFIAROWANIE PAŃSKIE, ŚWIĘTO - Dzień Życia Konsekrowanego, 05.02 - św. Agaty, dziewicy i męczennicy, wspomnienie, 06.02 - św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników, wspomnienie, 08.02 - św. Hieronima Emilianiego, prezbitera oraz św. Józefiny Bakhity, dziewicy.

2.   1 lutego przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. w Stevenage o godz 18.30 a okazja do spowiedzi św. od godziny 17.30. Od godziny 17.45 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji w ciszy Pana Jezusa.

3.   Msze św. wtorkowe w Letchworth (godz. 18.30) będą sprawowane od 12 lutego. Msze św. zaś piątkowe w Stevenage (godz. 18.30) będą sprawowane od 1 lutego. Zapraszam.

4.   W każdy piątek przed Mszą św. w Stevenage - wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość osobistej, w ciszy przeżywanej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie - od godziny 17.45. Zapraszamy.

5.   Od lutego, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w ośrodkach: Stevenage, Letchworth oraz Hatfield Eucharystie niedzielne wraz homilią będą Mszami dla dzieci.

6.   Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rady Parafialnej za przygotowanie i przeprowadzenie spotkania opłatkowego w minioną niedzielę. Za serce, poświęcony czas, zastawiony stół, loterię fantową i obecność - Bóg zapłać. Wszystkim, którzy przybyli włączając się w różny sposób w to wydarzenie, a przede wszystkim za Waszą obecność, również serdeczne Bóg zapłać.

7.   Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Stevenage - każda środa o godzinie 19.00 oraz w Hatfield - każda niedziela o godz. 19.00.

8.   Pod patronatem Katolickiego Radia Londyn powstał Magazyn Misja 52, który jest skierowany do małżonków i rodziców? Jego celem jest stworzenie jak najlepszego pisma, które będzie pomocą w budowaniu jedności i miłości małżeńskiej. Magazyn można pobrać bezpłatnie  z naszej strony: http://www.krlradio.com/magazyn/

9.   Kurs przedmałżeński - sobota, 9 oraz 16 marca 2019 r. w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Dunstable, w godzinach 09.00 - 14.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu. (17 Victoria Street, LU63AZ, Dunstable).