OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK B – 12.08.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  - ROK B – 12.08.2018

1.   W najbliższych tygodniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 13.08 - św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, 14.08 - św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, 15.08 - WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, UROCZYSTOŚĆ, 16.08 - św. Stefana Węgierskiego, wspomnienie, 17.08 - św. Jacka, prezbitera, wspomnienie, 20.08 - św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, wspomnienie, 21.08 - św. Piusa X, papieża, wspomnienie, 22.08 - Najświętszej Maryi Panny Królowej, wspomnienie, 23.08 - św. Róży z Limy, wspomnienie, 24.08 - św. Bartłomieja, Apostoła, święto, 25.08 - św. Ludwika, króla oraz św. Józefa Kalasantego, prezbitera, 26.08 - NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ, UROCZYSTOŚĆ.

2.   W dniach 21.08 (wtorek), 22.08 (środa), 24.08 (piątek) nie będzie Mszy św. wieczornych.

3.   W środę, 15 sierpnia, w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zapraszam na Mszę św. do Stevenage na godzinę 18.30. Na zakończenie Mszy św. pobłogosławimy przyniesione do kościoła kwiaty, owoce i zioła.

4.   Istnieje możliwość dołączenia do pielgrzymki autokarowej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Aylesford w dniu 2 września. Autokar może zabrać chętne osoby w Letchworth oraz w Hatfield. Koszt przejazdu to £ 15 (dorosłe osoby) i £ 5 (dzieci). Proszę zgłaszać się do ks. Cezarego po Mszach św., telefonicznie lub drogą mailową. Program pielgrzymki znajduje się na ostatniej stronie biuletynu.

5.   Od 2 do 23 września można zapisywać dzieci do Pierwszej Komunii św. oraz kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Formularze są dostępne na stronie internetowej naszej Parafii (www.parafia-letchworth-albert.co.uk) w zakładce formularze lub u księdza.

6.   Jeśli chciałbyś pochylić się razem ze mną nad Słowem Bożym, to zapraszam Cię tutaj: http://www.mowpanieslugaslucha.co.uk/

Na facebooku: https://www.facebook.com/mowPanie/