OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – ROK B – 27.05.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY  - ROK B – 27.05.2018

1.   W najbliższych dwóch tygodniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 29.05 - św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie, 30.05 - św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika, 01.06 - św. Justyna, męczennika, wspomnienie, 02.06 - św. męczenników Marcelina i Piotra, 05.06 - św. Bonifacego, biskupa i męczennika, 06.06 - św. Norberta, biskupa, 08.06 - Najświętszego Serca Pana Jezusa, Uroczystość, 09.06 - Niepokalanego Serca NMP, wspomnienie.

2.   Uroczystość Bożego Ciała będziemy przeżywać w niedzielę, 3 czerwca.

3.   Dnia 1 czerwca przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. jak zwykle tego dnia w Stevenage o godz. 18.30. Okazja do spowiedzi św. od godziny 17.30.

4.   Rocznica I Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 27 maja podczas Mszy św. w Letchworth, o godz. 13.00 oraz w Hatfield o godz. 18.00.

5.   03 czerwca, w Laxton Hall - Uroczystość Bożego Ciała. Więcej informacji na ostatniej stronie biuletynu.

6.   16 czerwca, w Laxton Hall - Wesoły Dzień Dziecka. Więcej informacji na ostatniej stronie biuletynu.

7.   Na stoliku, obok biuletynów, zostały wyłożone ulotki z informacjami dotyczącymi „Gift Aid” oraz deklaracje. Zachęcam do zapoznania się z tą formą wspierania funkcjonowania Parafii.

8.   Instytut Polski Akcji Katolickiej zaprasza na doroczny Zjazd Instytutu Polskiego Akcji Katolickiej, który odbędzie się dnia 9 czerwca 2018 roku w parafii M. B. Częstochowskiej i św. Stanisława Kostki w Leeds. W czasie spotkania wykład wprowadzający (Dary Ducha Świętego w życiu człowieka) wygłosi ks. Bp Krzysztof Zadarko, biskup pomocniczy diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Więcej informacji na plakacie. Serdecznie wszystkich zapraszamy.