OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – ROK B – 18.02.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ROK B – 18.02.2018

1.   W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 21.02 - św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie,  22.02 - Katedry św. Piotra Apostoła, święto,  23.02 - św. Polikarpa, biskupa i męczennika oraz bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, prezbitera i męczennika, 28.02 - zakończenie pontyfikatu Benedykta XVI (29.04.2005 - 28.02.2013).

2.   Przygotowanie do I Komunii św. - Stevenage - środy, po Mszy św., o godz. 19.10 a w Hatfield - niedziele - po Mszy św., o godz. 18.50

3.   Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania - Letchworth -  wtorek, godz. 19.30 a w Hatfield -  czwartek, godz. 18.30

4.   Drogi Krzyżowe w Wielkim Poście: Letchworth, wtorki, o godz. 18.30 a po nabożeństwie Msza św. oraz Stevenage, piątki, o godz. 18.30 a po nabożeństwie Msza św. Zapraszamy.

5.   UWAGA: W okresie Wielkiego Postu Msze św. w Hemel Hempstead będą sprawowane jak zwykle w 1 i 3 niedzielę miesiąca, ale o godz. 15.45.

6.   Jeśli chciałbyś pochylić się razem ze mną nad Słowem Bożym, to zapraszam Cię tutaj:

Na facebooku: https://www.facebook.com/mowPanie/

7.   W  II Niedzielę Wielkiego Postu, 25 lutego 2018 - dodatkowa kolekta. Łączymy się z Kościołem w Polsce, by nie tylko wesprzeć Dzieło Ewangelizacji, ale w szczególny sposób przyjść z pomocą wszystkim naszym Rodakom - kapłanom, siostrom i braciom zakonnym oraz świeckim, pracującym w krajach misyjnych.

PODZIĘKOWANIE

JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA

W czasie Wielkiego Postu w każdym ośrodku po Mszach św. niedzielnych będzie wystawiona puszka na jałmużnę Wielkopostną. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc osobom potrzebującym wsparcia i pomocy. Niech to będzie konkretny wymiar przeżywania tego okresu.

LIST KS. REKTORA STEFANA WYLĘŻKA POLSKIEJ MISJI KATOLICKIEJ W ANGLII I WALII NA WIELKI POST 2018 ROKU