OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK B – 21.01.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B – 21.01.2018

1.   W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: 22.01 - św. Wincentego Pallotiego, prezbitera,  24.01 - św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,  25.01 - Nawrócenie św. Pawła Apostoła, święto, 26.01 - św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, wspomnienie, 27.01 - bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, wspomnienie, 28.01 - Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście, 31.01 - św. Jana Bosko, prezbitera, wspomnienie, 02.02 - Ofiarowanie Pańskie, święto, Dzień Życia konsekrowanego, 03.02 - św. Błażeja, biskupa i męczennika.

2.   Przygotowanie do I Komunii św. - Stevenage - 31.01, środa, po Mszy św., o godz. 19.10 a w Hatfield - 28.01, niedziela - po Mszy św., o godz. 18.50

3.   Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania - Letchworth - 06.02, wtorek, godz. 19.10 a w Hatfield - 08.02, czwartek, godz. 18.30

4.   Msza św. w Letchworth we wtorek wraca od 06.02 a w środę, w Stevenage, od 31.01.

5.   W niedzielę, 28 stycznia 2018 r. po Mszy św. w Letchworth pragniemy zaprosić Wszystkich na wspólne - parafialne spotkanie opłatkowe połączone z kolędowaniem na cześć Nowonarodzonego Pana w naszych sercach. „Wejście” bezpłatne. Możliwość złożenia całkowicie dobrowolnej ofiary. Mile widziane wsparcie domowymi wypiekami lub innymi smakołykami. W trakcie spotkania, oprócz modlitwy, życzeń i śpiewania kolęd,  planujemy zorganizowanie loterii fantowej. Jeśli chcesz wesprzeć naszą Parafię - przynieś coś, podaruj a ktoś inny wykupi los, wygra i będzie zadowolony. BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!

Oto sponsorzy naszego spotkania i ich udział w loterii fantowej:

Polski sklep „Wawelski” w Stevenage - główny sponsor - produkty spożywcze

Vouchery do wygrania w loterii:

Marta Hairdresser - treatment z modelowania

Absolute beauty - zabieg kosmetyczny