OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III/IV NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK A – 22/29.01.2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III/IV NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK A – 22/29.01.2017

1.   We wtorek Msza św. w Letchworth jak zwykle o godz. 18.30. Zapraszamy.

2.   W liturgii w najbliższym czasie wspominamy między innymi: 24.01 -  Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie, 25.01 - Nawrócenie Św. Pawła, apostoła, święto, 26.01 - Św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, wspomnienie, Dzień Islamu,  27.01 – Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, wspomnienie, 28.01. - Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła, wspomnienie, 31.01 – Św. Jana Bosko, prezbitera, wspomnienie, 02.02 - Ofiarowanie Pańskie, święto - Dzień Życia Konsekrowanego, 03.02 - Św. biskupów Błażeja, męczennika i Oskara, wspomnienie, 05.02 - IV Niedziela Zwykła - Św. Agaty.

3.   W niedzielę, 29 stycznia 2017 r. po Mszy św. w Letchworth pragniemy zaprosić Wszystkich na wspólne - parafialne spotkanie opłatkowe połączone z kolędowaniem na cześć Nowonarodzonego Pana w naszych sercach. „Wejście” bezpłatne. Możliwość złożenia całkowicie dobrowolnej ofiary. Mile widziane wsparcie domowymi wypiekami lub innymi smakołykami. W trakcie spotkania, oprócz modlitwy, życzeń i śpiewania kolęd,  planujemy zorganizowanie loterii fantowej. Jeśli chcesz wesprzeć naszą Parafię - przynieś coś, podaruj a ktoś inny wykupi los, wygra i będzie zadowolony. BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!

4.   Na stoliku zostały wyłożone  formularze „kolędowe” wraz z listem informacyjnym. Wszystkich, którzy pragną przyjąć kapłana proszę o ich wypełnienie i złożenie w zakrystii. Można również ów formularz znaleźć na stronie internetowej naszej Parafii.

5.   UWAGA! 29 STYCZNIA 2017 ROKU - PIĄTA NIEDZIELA MIESIĄCA - MSZA ŚWIĘTA TYLKO W LETCHOWRTH O GODZ. 13.00