Wizyta duszpasterska – kolęda 2016/17

Wizyta duszpasterska jest jednym z elementów pełnienia misji apostolskiej. Przyjmując kapłana podczas wizyty duszpasterskiej, publicznie wyznajemy naszą wiarę i przynależność do Kościoła Katolickiego. Jest to wyraz więzi każdej rodziny będącej Kościołem domowym z Parafią. Wizyta kapłana to ważne przeżycie dla Rodziny. Jest to okazja do spotkania, rozmowy, wzajemnego poznania się i wspólnej modlitwy. W sposób szczególny prosimy Dobrego Boga o Jego błogosławieństwo na cały, Nowy 2017 rok. Również w tym roku, z uwagi na powstanie naszej Parafii dopiero trzynaście miesięcy temu i brak dokładnych danych w poszczególnych ośrodkach, pragnę spotkać się z Wami i oprócz duchowego wymiaru kolędy, stworzyć nową dokumentację tych, którzy należą i chcą należeć do tej Parafii. Formularz – zaproszenie kapłana na kolędę – można otrzymać po Mszy św. niedzielnej i wypełniwszy go czytelnie oddać księdzu w zakrystii. Można również wysłać formularz drogą mailową: letchworth@pcmew.org lub: ckomos@gmail.com 

Tutaj dostępny jest formularz w Wordzie.

A tutaj możesz przeczytać kilka słów - informacji o Parafii przygotowanych z okazji wizyty duszpasterskiej 2016/17

Dziękuję i szczęść Boże.

Comments are closed.