OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 04.09.2016

1.   WAŻNE: Letchworth: Przez cały miesiąc wrzesień przyjmowane będą zapisy dzieci, które pragną w maju 2017 r. przystąpić do I komunii świętej. Wymagany jest ukończony 8 rok życia. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie parafialnej lub w zakrystii po Mszy świętej (od 04 września). To samo dotyczy dzieci z St Albans, Hatfield i Hemel Hempstead. Po zebraniu zgłoszeń ustalimy gdzie będą się odbywać katechezy przygotowujące do I komunii św.

2.   W liturgii w najbliższym czasie wspominamy m. innymi: 08.09, czwartek - Narodzenie Najświętszej Maryi Panny, święto.

3.   We wtorek, 06.09 nie będzie Mszy św. w Letchworth. Wszyscy księża pracujący w Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii przeżywają coroczne rekolekcje od pon. do czwartku.

4.   W ostatnim czasie z powodu problemów z serwerem strona internetowa naszej Parafii jest niedostępna. Jest nadzieja, że w najbliższych dniach wszystko wróci do normy. Za wszelkie niedogodności przepraszam.

5.    Zapisy do Sobotniej Szkoły w Hitchin na rok szkolny 2016/2017 odbędą się 10 września, w sobotę w godz: 12.30 - 13.30 w gmachu szkoły. Pierwsze zajęcia: klasy GCSE i A Level - 15.09 a pozostałe klasy - 17.09. Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców!