OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXI i XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 21. i 28.08.2016

1.   W miesiącu sierpniu Msze św. wtorkowe o godz. 18.30 w Letchworth zostają odwołane.

2.   Za tydzień – czwarta niedziela sierpnia - Msza św. w Letchworth jak zwykle o godz. 13.00 i w Hatfield o godz. 16.00. Zapraszamy.

3.   WAŻNE: Letchworth: Przez cały miesiąc wrzesień przyjmowane będą zapisy dzieci, które pragną w maju 2017 r. przystąpić do I komunii świętej. Wymagany jest ukończony 8 rok życia. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie parafialnej lub w zakrystii po Mszy świętej (od 04 września).

To samo dotyczy dzieci z  St Albans, Hatfield i Hemel Hempstead. Po zebraniu zgłoszeń ustalimy gdzie będą się odbywać katechezy przygotowujące do I komunii św.

4.   W liturgii w najbliższym czasie wspominamy m. innymi: 22.08 - Najświętszej Maryi Panny Królowej, wspomnienie, 24.08 - Św. Bartłomieja, apostoła, święto, 26.08 - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, uroczystość, 27.08 - Św. Moniki, 29.08 - Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela, wspomnienie, 01.09 - Bł. Bronisławy, wspomnienie, 03.09 - Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, wspomnienie.

5.   04 września 2016 r. Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii wraz z Instytutem Polskim Akcji Katolickiej w Wielkiej Brytanii organizują doroczną, 64 –tą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Aylesford, której będzie przewodniczył J. E. ks. bp Grzegorz Ryś. Hasło tegorocznej Pielgrzymki brzmi: „Z nadzieją przyjąć wszystkie moce Miłosierdzia Bożego”. Wraz z parafią w Bedford organizujemy wyjazd na tę Pielgrzymkę autokarem. Cena przejazdu - £ 15.00 od osoby dorosłej a dzieci bezpłatnie. Osoby zainteresowane Pielgrzymką proszę o zgłaszanie się do Pani Marii Mechelewskiej (Letchworth) a w pozostałych ośrodkach do księdza. Serdecznie zapraszamy.

6.   W niedzielę 28.08 Msze św. w Letchworth i Hatfield będzie sprawował ks. Grzegorz Aleksandrowicz, proboszcz parafii w Bedford. Ks. Grzegorz 03.09 obchodzić będzie Imieniny. Niech Dobry Bóg darzy wszelkimi łaskami w życiu osobistym i w posłudze kapłańskiej.

7.   Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy udanego wypoczynku. Witamy również wszystkich gości. Niech Dobry Bóg nam wszystkim błogosławi. Pamiętajmy, że nie ma wakacji od Boga i bez Boga.

[/mp_span] [/mp_row]
aylesford2